WebteBEN


WebteBEN, web ortamını size hizmet eden bir araç haline dönüştürmeyi hedefleyen bir dijital tasarım markasıdır.

WebteBEN, SET SOFT Bilişim Teknolojileri, Çeviri Hizmetleri Ve Yayıncılık Ltd. Şirketinin bir hizmet markasıdır.

set-systems Çeviri & Yerelleştirme Hizmetleri

set-systems 1988 yılında geliştirilen bir hizmet markasıdır. Başlangıçta İstanbul'da yerel müşterilere çeviri hizmetleri sunmayı hedefleyen set-systems kısa sürede önce yurt çapında ardından tüm dünyadaki müşterilerine çok dilli çeviri hizmetleri sunmaya başladı.

Yerli ve uluslararası yüzlerce işletmeye bir dizi anahtar teslimi doküman çözümü ve yerelleştirme projeleri sunan set-systems, çeşitli uzmanlık dallarında deneyim sahibi profesyonellerden oluşan geniş bir ekip istihdam etmekte ve teknik metin yazımı, çok dilli çeviri projeleri ve masa üstü yayıncılık, yazılım geliştirme ve yerelleştirme ve baskı hizmetleri konusundaki siparişlerini titizlikle yerine getirmektedir.

Yürütülen çalışmaların üstün niteliğini sağlayan en önemli unsurlar arasında yerleşik olarak çalışan proje yönetim profesyonelleri, bilgili ve deneyimli uzman kadro ile yöntemlerimizdeki esneklik ve mevcut gereçlerdeki çeşitlilik sayılabilir. Zorlu bir iş kolunda tam ve etkili hizmetler verme konusunda set-systems çeviri'nin elde ettiği başarının ardındaki neden işte budur.

set-systems Çeviri ve Yerelleştirme hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için özel olarak geliştirilen web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Set-System Şirketimiz Set-System Şirketimiz

SDL Trados Teknolojileri

SET SOFT, çeviri hizmetlerinde bütçe tasarrufu, verimlilik ve yüksek kalite sağlayan SDL Trados araçlarının Türkiye’deki tek yetkili dağıtımcısıdır.

2006 yılında başladığı yetkili dağıtımcılık çalışmalarına her yıl biraz daha ağırlık vererek devam eden SET SOFT’un en önemli başarısı, yüksek katma değerli bu yazılım ürünlerini ülkemizdeki kişi ve kuruluşlara ülkemiz koşullarında düzenlenen özel fiyatlarla sunmaya başlamasıdır. Günümüzde SDL Trados ürünleri hala belirlenmiş ülkelerde özel indirimli fiyatlarla arz edilmektedir.

Bölgeden gelen talepler doğrultusunda SET SOFT, 2009 yılından itibaren tarihsel ve kültürel bağlarla bağlı olduğumuz Türkiye’nin çevresindeki ülkelerde de dağıtımcılık faaliyetlerine başlayarak geniş bir coğrafyada çeviri sektörü adına önemli bir adım atmıştır. SDL Trados Teknolojileri aynı şekilde bu ülkelerde de özel indirimli fiyatlarla arz edilmektedir.

  Dağıtım yetkimiz aşağıdaki ülkeleri kapsamaktadır:
 • Türkiye
 • İran
 • Kuzey Kıbrıs
 • Irak
 • Libya Tunus
 • Fas
 • Cezayir
 • Gürcistan
 • Pakistan

SDL Trados Çeviride Verimlilik Araçları hakkında ayrıntılı bilgi için özel olarak geliştirilen web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Set-System İlkelerimiz Set-System İlkelerimiz