WebteBEN Kimdir?


WebteBEN, müşterilerine onlarca yabancı dilde ajans hizmeti verirken, bunu KOBİ’lerin satın alma koşullarında yerine getirebilen ilk ve tek oluşumdur.

Hakkımızda

Yazılım sektörünün büyük oranda dışa bağımlı bir profil çizdiği günümüz Türkiye piyasasında kurumsal, kaliteli ve devamlı hizmet sunmak isteyen bizler, bir yandan işletmeleri en son iletişim ve ağ sistemleriyle donatmayı hedefleyen SET-SOFT, bir diğer yandan bu kuruluşların mevcut ve doğabilecek internet, mobil, web tasarımı, seo, (arama motoru optimizasyonu) banner tasarımı, e-bülten tasarımı, kurumsal kimlik, logo tasarımı, katalog, broşür ve internet reklamları gibi geniş skaladaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla WebteBEN kimliği altında hizmet vermekteyiz.

WebteBEN, birçok farklı sektörden birçok kurumsal firmaya anahtar teslimi ekonomik çözümler sunmanın yanı sıra, yazılım ve tasarım dünyasındaki en yeni, en güncel, en zor metotları uygulamaya koyma konusunda iddialı, dinamik bir oluşumdur. Bu tutum, ülkemizde yazılım geliştirme ile ilgilenen herkes için ilham kaynağı olması gereken bir kurumsal davranış biçimidir.

Şirketlerimiz

SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD ŞTİ.

 • WebteBEN

  Web Tasarım Ajansı

 • SDL

  SDL Trados Teknolojileri Yetkili Dağıtımcı

Referans Çeviri Hizmetleri ve Yayıncılık Ltd.

 • Çeviri Hizmetleri

  Çokdilde Döküman Çözümleri

 • Minik Caretta

  Referans Yayıncılık

Set-Systems Tercümanlık ve Reklamcılık Ltd. • Mediaset Group

  Pazarlama İletişimi Çözümleri

 • UNWTO

  Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü Türkiye Yayın Dağımtımcısı

Hizmet Süreci Nasıl İşler?

Kurumsal web sitelerinin hazırlanması konusunda yılların deneyimini genç, dinamik ve yetenekli kadrosuyla şekillendirmiş olan WebteBEN, kurumsal web sitelerini tasarlarlarken bunu sektör kriterlerinin oldukça üzerinde kalite süreçleri ile yerine getiriyor.

Müşteri Ziyareti

“ Şirketinizin kurumsal yapısına ve kimliğine dair en doğru bilgileri elde etmek, web sitesinden olan beklentinizi tespit edebilmek için temsilcimiz size bir ziyarette bulunur.”

Sektör Araştırması

İçerik uzmanımız Türkiye’de ve dünyada sektörün genel durumunu ve işleyişini araştırır. Ardından şirketinizin mevcut konumu ve hedefleri doğrultusunda bir içerik planı oluşturulur.

İçerik Geliştirme

Oluşturulan içerik planı müşteri ile iletişime geçilerek paylaşılır. Söz konusu planda mutabakat sağlandığı takdirde, içerik oluşturulmaya başlanır.

Yazılım

Bünyemizdeki yazılım ekibi oluşturulan içeriği en iyi şekilde yansıtacak web yapısını tasarlayacaktır. Tasarım tamamlandıktan sonra web sitesi kontrol edilmek üzere editöre teslim edilir.

Kontrol

Site editör tarafından kontrol edilir, yapılan kontroller sonucunda hata ve eksik içermediği takdirde, site müşterinin incelemesi adına WebteBEN test sunucularında yayınlanır.

Müşteri Onayı

Test sunucuda yayınlanan web sitesi müşteri tarafından incelenir ve isteği doğrultusunda üzerinde birtakım değişikler yapılabilir. Site, onaylanmasına müteakip Türkçe olarak yayına alınır.

Çoklu Dil Desteği

Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman çevirmenler, sitenizin dünya dillerine çevirisini yapar. Tasarım, içerik ve çeviri bizim tarafımızdan, tek elden yapıldığı için kaynak-hedef içerik uyumu kalite taahhüdümüz altındadır.