Grafik Tasarım

Sıra dışı görünmeye ne dersiniz?


Markanıza ya da ürünlerinize olan ilgiyi artırmak için kullanılabilecek unsurlardan biri de görsel kalitenizdir. Estetik ve modern tasarımlar eşliğinde tüketiciye sunulan her şey daha büyük bir etkileşimi elde etmenize olanak sağlar.

Grafik Tasarım çalışmaları markanızın / ürününüzün görsel kimliğine katkı sağlamak amacıyla yapılır. Neticede müşterinin ilgisini çekmek ve nihai amaç olan daha çok para kazanmak için geliştirilir. Yalnızca güzel bir şeyler yaratarak ya da sanat icra ederek iyi bir grafik tasarım hizmeti vermiş olmazsınız. Önemli olan yaptığınız işin ürün ve marka stratejisi ile ne ölçüde bağdaştığıdır. Grafik tasarımın başarısı, estetik kadar müşterinin hedeflerine ne ölçüde katkı sağlamayı başardığı ile ilgilidir.

Pazarlama, marka geliştirme ve kurumsal imaj stratejiniz ile doğrudan ilişkili; bununla birlikte yaratıcı ve estetik açıdan zengin grafik tasarım hizmetiyle tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçin. Fikirlerimizi masanın üstüne koyalım, tartışalım. Ardından sizin için en iyisini biz tasarlayalım.

Logo Tasarımı

Logo, ticaretin ilk dönemlerinden bu yana; ürünün, hizmetin ve markanın özelliklerini rakiplerden ayırt etmek için kullanılmıştır. Logonuz kurumsal kimliğinizin başladığı yerdir. Logo tasarımı, kişisel zevkler ile karar verilemeyecek kadar önemlidir. İyi bir logo'da markanızı ve işinizi temsil edecek ögeler bulunur. Kullanılan fontlar, renkler ve tasarım bir markanızın kişiliğini yansıtır.

İkonografi Çizimleri

Son yıllarda hem geleneksel hem de dijital pazarlama iletişiminde ikonografilerin gücü ve etkinliği giderek artıyor. Bu konuda zaten elimizde belli başlı örnekler var. Michelin lastik adamı, Algida Aslanmax karakteri, Yapı Kredi’nin Vadaa’sı, Turkcell’in Tavuğu ve son olarak Garanti’nin Ugi’si gibi…

Araştırmalar marka ikonografilerinin iletişimin kalitesini, mesajın akılda kalma oranını büyük ölçüde artırdığını gösteriyor. Gelin markanız için bir hikaye, hikayeniz için ikonografiler tasarlayalım.

Bu konuda yardıma mı ihtiyacınız var?

Bilgi edinmek ya da teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.