E-TİCARET

Kazancınız artsın ister misiniz?


Butik hizmetler kapsamında değerlendirilen E-Ticaret projeleri, hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlar ile değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile gerçekleştirilir.

E-Ticaret Projeleri Nasıl Oluşturulmalı

E-Ticaret projeleri Webteben için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlar ile değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile tasarlanmalıdır.

Dijital pazarlama, satış, e-ticaret ve buna benzer alanlarda bilgi ve deneyim sahibi olan ekibi ile WebteBEN, modern E-Ticaret siteleri oluşturma konusunda yetenekli bir ajanstır. Bir yandan işlevini tam olarak yerine getiren yazılım altyapıları oluştururken d,ğer yandan müşterilerinizin e-ticaret deneyimi geliştirmek üzere özel arayüzler tasarlamaktayız. Satış rakamlarınızı artırmaya yönelik konsepti olan, kullanıcı dostu yapısı ve benzersiz arayüzler içeren bir e-ticaret siteniz olsun istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Müşterinin E-Ticaret Deneyimini Anlamak

Ortalama bir e-ticaret platformunda müşterinin yolculuğu aşağı-yukarı şu biçimdedir:

Ziyaretçinin siteye girmesi
Ürün kategorilerine göz atması
Ürünlere bakması ve aradığı ürünü bulması
Sepet işlemleri
Ödeme bilgilerin girilmesi ve kontrol
Ödemenin tamamlanması

Bu aşamaların herhangi birinde vasat bir deneyim ile yüzleşen kullanıcılar güvenini kaybedebilir ve sitenizi terk edebilir. Bu yüzden her bir arayüzün özenle tasarlanması, ziyaretçinin sitede vakit geçirmesini sağlayacak ögeler içermesi gerekir. Ancak bu güveni hissedebilen bir ziyaretçi kredi kartını cüzdanından çıkaracaktır.

Standart E-ticaret Özellikleri

Haber ve Duyuru Sayfaları
Blog Sayfa Yönetimi
Teknik Destek
Eğitim Desteği
Ürün Yönetimi
Kategori Yönetimi
Marka Yönetimi
Sosyal Medya Entegrasyon
Anlık veya Yıllık Trafik
Optimizasyona Uygun Yapı
Yedekleme ve Güvenlik
Facebook ve Google Giriş
PayU İle Ödeme
PayPal İle Ödeme
Kapıda Ödeme Modulü
Güvenli Ödeme 3D Secure

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bize Ulaşın
Ekibimizle iletişime geçin:
0212 361 50 71