WEB TASARIM

Web Siteniz şirketinizin aynasıdır.


Kurumsal web siteleri ve yazılım projelerinde benzeri görülmemiş hizmet zinciri! WebteBEN'nin 7 aşamalı hizmet süreci, tesliminde hiçbir hata ve eksik bulunmayan web çözümlerini taahhüt etmektedir.

Web Tasarım'da Standartlarımız

Kolay Yönetim Paneli

Ürünlerinizi ve içeriklerinizi kolayca web sitenize kendiniz ekleyebilirsiniz, güncelleyebilirsiniz.

Verimli Seo Yapısı

Arama motorlarına uyumlu alt yapısı sayesinde Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulunabilirsiniz.

Responsive Tasarım

Özellikle akıllı telefonlar, tabletler gibi çeşitli ekran büyüklüğüne ve çözünürlüğüne sahip cihazlara uygun, kullanımı pratik ve fonksiyonel tasarımlar.

İhtiyaca Uygun Moduller

İhtiyacınıza göre yönetim panelin içerisinde kolay kullanılabilecek modüller.

Zengin Tasarım Seçenekleri

Uzman ekibimiz ile birlikte markanıza uygun tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Teknik Destek

Sitenizi daha kolay yönetebilmeniz için müşteri temsilcilerimiz her zaman yanınızda.

Webteben web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Webteben web tasarım kültürünün temelidir.

Teknolojinin hızla değişmesi ve 21. yüzyıl iş geliştirme stratejilerinde iletişimin odak noktası olması, yeni teknolojiler ile şekillenmiş, görsel ve işlevsel açıdan zengin kurumsal iletişim araçlarının önemini artırmıştır.

Bu araçlardan en önemlisi olan web sitesi, kurumsal bir şirketin aynasıdır. Profesyonelce hazırlanması ve yönetilmesi gerekir. WebteBEN web tasarım ajansı olarak bizler; estetik ve fonksiyonelliği bir çatı altında toplamakta, sizlere işlevsel olduğu kadar ilgi çeken tasarımlar yaparak kurum kimliğini en iyi şekilde yansıtmaya muktedir web siteleri teslim etmekteyiz. WebteBEN tarafından hazırlanan bir kurumsal web sitesi, defalarca kez kontrol edildikten sonra yayına alınır ve dünya dillerine çevirisi dahil tüm içerik bizim kalite taahhüdümüz altındadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bize Ulaşın
Ekibimizle iletişime geçin:
0212 361 50 71