YAZILIM GELİŞTİRME

Hayalleriniz yazılım dünyasında gerçek olabilir.


Yazılım Geliştirme Süreci; ortaya atılan fikrin uygulamaya dönüşmesi ve tamamlanması arasında geçen süreçtir. Uzman ekibimizle birlikte projelerinizi kurguluyor ve bunları web tabanlı yazılım ürünlerine dönüştürüyoruz.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Şirket içi süreçlerinizi yönetmek ya da 3. kişilere verdiğiniz hizmet zincirini kontrolunuz altında tutmak için aslında size özel bir yazılıma ihtiyacınız var. Çoğu zaman gözardı edilen bu ihtiyaç, şirketlerin giderek robotlaşması ve yaratıcılıktan uzaklaşmasına sebep oluyor. Paket programlar yerine yalnızca sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmiş bir yazılıma entegre olarak çalışmak hem ekibinizin hem de şirketinizin performansına olumlu yansıyacaktır.

Şirketinizdeki süreçlerin tanımlandığı, otomatik hale getirildiği, raporlama yapabilen, kişilerden bağımsız, web siteniz ile entegre olarak bütünleşik hizmet verebilen ve hepsinden önemlisi yalnızca size özel üretilen bir web tabanlı yazılım ürünü edinmek isterseniz bizimle hemen iletişime geçin, projenizi beraber tasarlayalım.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme Örnekleri

Şirket İçi Yönetim Süreçleri
Satış Süreçleri
Tekliflendirme Süreçleri
Doküman ve Fatura Yönetimi
Ekip Koordinasyonu
Proje Yönetimi
Performans Değerlendirme
CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bize Ulaşın
Ekibimizle iletişime geçin:
0212 361 50 71