KURUMSAL KİMLİK

Markanız bizimle büyüsün.


Kurumunuzun kimliğini geliştirme, markalaşma ve konumlandırma stratejilerine destek verecek çalışmaları profesyonelce yerine getirmekteyiz.

Modern anlamda kurumsal kimlikle ilgili çalışmalar 1950’li yıllarda isimlendirme, logo tasarımı, stil ve görsel kimlik alanlarında başlamış; 1970 ve 1980’li yıllarda bu kavram genişletilmiş ve içerisine kurumsal davranış ve kurumsal iletişim kavramları eklenmiştir.

1990’lı yıllarda Uluslararası Kurumsal Kimlik Birliği’nin kurulmasıyla hem akademik çevrede, hem de sektörde daha fazla kabul görmeye başlamıştır.

2000'li yıllardan itibaren dijital iletişimde yaşanan inanılmaz ilerlemeyle beraber kurumsal kimlik çok geniş kitleler ile iletişim kurmanın metodu haline gelmiştir. Günümüzde, markanızın dijital dünyadaki yansımasını geliştirmek en az yaptığınız işin kendisi kadar önem arz etmektedir.

Kurumsal Kimlik Yönetimi Nasıl Planlanır?

Kurumsal kimlik yönetimi çalışması; kurumun kim veya ne olduğu, gelecekteki amaç ve hedeflerinin neler olduğu, ne tür bir yapıya ve yönetim anlayışına sahip olduğu ve hedef kitlesine ile çalışanlarına nasıl davrandığı konularını içermektedir.

Tüm bu konular için üretilmesi gereken çok sayıda içerik, yazılım ve tasarım çalışması mümkündür.Bu yüzden kurumsal kimlik yönetimini birkaç alt kategoriye ayırmakta yarar var...

Kurumsal İmaj Yönetimi

Düzenli Kurumsal Haber / İçerik
Web Tasarım / Güncelleme
Logo Tasarımı / Revizyon
Firma Tanıtım Sunumu
Mail İmza Tasarımı

Matbu Evraklar

Fatura
İrsaliye
Tahsilat Makbuzu
Tediye Makbuzu

Dokümantasyon

Firma Kurumsal Katalogları
Ürün Katalogları
Tanıtım Broşürleri
Flyer Tasarımları
Toplu mail / tanıtım tasarımları
Firma karton çanta kapak tasarımı
Bloknot
Özel ve resmi günlerde kutlama tebrik çalışmaları
Diğer kurumsal kimlik çalışmaları

Kurumsal Evrak Tasarımı

Antetli Kağıt
Kartvizit
Diplomat Zarf
Torba Zarf
Cepli Sunum Dosya
Cd Zarf
Cd Stiker
Üretim Bilgi Fişleri

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Bize Ulaşın
Ekibimizle iletişime geçin:
0212 361 50 71